Obrączki ślubne to nie tylko biżuteria, ale symbol miłości, jaka łączy dwie osoby. Złoty pierścionek, czyli obrączka powinna być noszona przez każdego z zakochanych, dlatego warto zadbać, aby wygląd pierścionka odpowiadał obojgu. Obrączki ślubne w Katowicach można wybrać u Jubilera Głódkowski, eksperta od kunsztownej biżuterii. Bez względu, czy narzeczeni wolą srebrne, czy też złote obrączki, Katowice są miastem, w którym z pewnością odnajdą oni wymarzone pierścionki.

Wiele par poszukuje biżuterii, która będzie zarówno piękna, jak i atrakcyjna cenowo. W salonie stacjonarnym Jubilera Głódkowski można znaleźć również tanie obrączki ślubne, dlatego Katowice są doskonałym miejscem, gdzie pary mogą zakupić obrączki. Katowice powinni odwiedzić narzeczeni, którym zależy na obejrzeniu biżuterii na żywo. W salonie Jubilera Głódkowski uzyskają nie tylko możliwość przymierzenia obrączek, ale i profesjonalne doradztwo doświadczonej obsługi.

Obrączki ślubne — nowoczesne i klasyczne

Obrączki ślubne dobiera się zazwyczaj do preferencji obojga narzeczonych, dlatego warto zwrócić uwagę na to, że obrączki dla par mogą się od siebie różnić. Obrączka damska najczęściej jest delikatna, mniejsza od męskiej i zazwyczaj posiada oprawiony kamień. Obrączka męska może posiadać bardziej ostre krawędzie, jest też szersza i pozbawiona kamienia szlachetnego.

Obrączki ślubne mają różne wzory, pary mogę wybrać np. obrączki ślubne nowoczesne lub obrączki ślubne klasyczne. Obrączki nowoczesne są bardziej minimalistyczne, ich wykończenie często przypomina stal szczotkowaną. Próżno szukać w nich fantazyjnych wzorów — tutaj najmodniejsze są formy geometryczne. Obrączki klasyczne są zaokrąglone, często wykonuje się je z zastosowaniem kilku różnych kolorów złota. Delikatne wzory, gustowne grawery lub klasyczne, gładkie złoto bez zbędnych ozdobników, to domena obrączek klasycznych.

Niektóre pary decydują się na bardziej budżetową wersję świętowania zawarcia związku małżeńskiego i wybierają tanie obrączki ślubne. Niższą cenę można uzyskać wybierając obrączki z cyrkoniami, które również wyglądają efektownie. Doskonale sprawdzą się jako obrączki na ślub cywilny, zwłaszcza jeśli para planuje ślub kościelny w późniejszym terminie. Bez względu na wartość biżuterii, należy pamiętać, że najpiękniejsze obrączki ślubne to te, które są symbolem prawdziwej miłości.

Obrączki złote

Złote obrączki ślubne to najbardziej popularne i klasyczne rozwiązanie. Ten szlachetny kruszec od dekad króluje w rankingu najczęściej sprzedawanych obrączek na całym świecie. Złota obrączka stanowi swego rodzaju symbol zaślubin. Złote obrączki doskonale wyglądają w połączeniu z kruszcem w innym kolorze oraz kamieniami szlachetnymi.

Obrączki białe złoto

Obrączki z białego złota to atrakcyjna alternatywa dla klasycznych złotych pierścionków. Obrączki ślubne i białe złoto stanowią doskonałe połączenie z wszechobecną bielą podczas uroczystości oraz wesela. Idealnie komponują się również z brylantami, które najczęściej umieszcza się w obrączkach damskich.

Obrączki różowe złoto

Obrączki z różowego złota dopiero od kilku lat zyskują uznanie przyszłych par młodych. Niecodzienny kolor, jakim jest różowe złoto, czyni obrączki oryginalnymi i wyróżniającymi się na tle innych. Obrączki ślubne z różowego złota mogą występować w różnych odcieniach, które zależą od ilości miedzi dodanej do kruszcu.

Obrączki dwukolorowe

Dwukolorowe obrączki są dobrym rozwiązaniem, jeśli przyszli państwo młodzi nie chcą decydować się na tylko jeden odcień kruszcu lub preferują po prostu inne kolory. Obrączki złote dwukolorowe są również świetną propozycją dla panien młodych, które na co dzień noszą różne barwy złota i chcą móc dopasować obrączkę do każdej posiadanej biżuterii. Dwukolorowe obrączki ślubne idealnie komponują się ze sobą nawet wtedy, gdy narzeczeni wybiorą pierścionki o innych wzorach.

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło