Firma Jubiler Głódkowski powstała w 1991 roku w Katowicach. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie obrączek, brylantów, pereł, bursztynu i metali szlachetnych. Oferujemy doskonałej jakości biżuterię importowaną oraz rodzimej produkcji dostępnej w salonie jubilerskim w Katowicach. Nasze kolekcje odzwierciedlają najnowsze trendy w świecie mody, obserwowane głównie na międzynarodowych targach jubilerskich.

Właścicielem i założycielem firmy jest Jacek Głódkowski – dyplomowany ekspert w dziedzinie diamentów, kamieni kolorowych i pereł oraz gemmolog. Członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich w Polsce. Posiada ponad 25 dyplomów i certyfikatów, w tym tak prestiżowych instytucji jak Wysoka Rada Diamentów w Antwerpii (Hoge Raad voor Diamant Antwerp) oraz Instytut Gemmologiczny w Idar-Oberstein (Niemcy).

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie bardzo wymagających klientów. W sklepie internetowym oraz w firmowych salonach jubilerskich w Katowicach i Świętochłowicach czeka na Państwa wykwalifikowany personel, który fachowo doradzi i pomoże w wyborze biżuterii. Naszą największą wartością są nasi Klienci, powracający po niepowtarzalną biżuterię.

Jesteśmy beneficjentem subwencji finansowej udzielonej przez PFR.

 

Biżuteria

Niepowtarzalny blask, eleganckie wzornictwo i wyjątkowy efekt — tym powinna charakteryzować się wysokiej jakości biżuteria. W Katowicach można znaleźć ozdoby wykonane z kruszców o najpopularniejszych próbach, świadczących o czystości metalu szlachetnego. Pracownia jubilerska Głódkowski w Katowicach oferuje zarówno klasyczne wyroby pasujące do większości okazji, jak i takie, które sprawdzą się podczas wyjątkowych wydarzeń, takich jak np. zaręczyny.

Biżuteria ślubna i zaręczynowa stanowi nie tylko piękną ozdobę, ale i niepowtarzalną pamiątkę, która nierzadko jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Sklep jubilerski w Katowicach jest gwarantem otrzymania nie tylko efektownej biżuterii, ale i trwałej ozdoby, nadal cieszącej oko jeszcze wiele lat po zakupie.

 

Obrączki

Obrączki są jedną z najważniejszych ozdób, jaką mogą sobie sprawić zakochani. Pierścionki świadczące o głębokim uczuciu łączącym dwie osoby są tradycyjnym symbolem i piękną pamiątką tak ważnej okazji, jaką jest ślub. Obrączki powinny odzwierciedlać charakter małżonków, dlatego tak istotna jest obecność obojga narzeczonych podczas dokonywania wyboru. Jubiler w Katowicach na ulicy Mickiewicza jest doskonałym miejscem na zakup obrączek. Dogodna lokalizacja i profesjonalne doradztwo obsługi salonu sprawia, że cały proces będzie znacznie ułatwiony i przyjemny.

 

Biżuteria z brylantami

Najpopularniejszym rodzajem biżuterii, znanym ze swojego kunsztu oraz luksusowego charakteru jest biżuteria z brylantami. Przyjęło się, że każdy pierścionek zaręczynowy oraz damska obrączka powinna być ozdobiona chociaż jednym takim kamieniem, dlatego szczególnie często umieszcza się je w biżuterii ślubnej i zaręczynowej.

Brylanty są symbolem luksusu, które znaleźć można zazwyczaj w ozdobach wykonanych z wyjątkowo szlachetnych kruszców, takich jak złoto czy platyna. Wynika to z długowieczności tych metali, dzięki czemu tak drogocenne kamienie, jak brylanty, mogą być odpowiednio zabezpieczone trwałym kruszcem. Jubiler Głódkowski w Katowicach posiada w ofercie wiele modeli pierścionków, naszyjników i bransoletek z brylantami.

 

Jubiler online

Choć do niedawna zakupy w salonach stacjonarnych były standardem podczas oglądania drogocennej biżuterii, to aktualnie wygoda zakupów online, która pozwala na dokonanie zakupu bez wychodzenia z domu, przekonuje coraz większą rzeszę klientów. W dużych miastach, takich jak np. Katowice, jubiler powinien posiadać sklep stacjonarny, jednak to strona internetowa umożliwia klientom przejrzenie oferty oraz porównanie między sobą modeli biżuterii w wygodny sposób.

Wizyta w salonie stacjonarnym pozwala co prawda na dotknięcie biżuterii i sprawdzenie jej wyglądu na własne oczy, jednak zakupy online dorównują już temu doświadczeniu. Na stronie internetowej Jubiler Głodkowski dostępny jest konfigurator obrączek, dzięki któremu klienci mogą samodzielnie zmodyfikować daną ozdobę tak, aby idealnie dopasowała się do ich potrzeb i preferencji. Coraz częściej spotykana jest również możliwość zamówienia biżuterii ze specjalnym grawerem, który wystarczy wpisać w polu pojawiającym się podczas dokonywania zakupu.

 

Sklep jubilerski

Klienci preferujący zakupy w salonach stacjonarnych skorzystają z możliwości odbycia osobistej wizyty w jednym z trzech naszych sklepów, w którym znaleźć można pełną ofertę jubilera. Katowice Centrum i Świętochłowice to lokalizacje dysponujące nie tylko wieloma egzemplarzami dostępnej biżuterii, ale i profesjonalną obsługą. Ogromnym plusem zakupów w sklepie stacjonarnym jest możliwość zmierzenia biżuterii i samodzielnego ocenienia, czy pasuje ona do karnacji, a także rozmiaru palca czy nadgarstka.

W salonach stacjonarnych oraz na stronie internetowej Jubilera Głódkowski istnieje również możliwość modyfikacji biżuterii w zakresie barwy, rodzaju matu, szerokości, próby, rodzaju kamienia i jego oprawy. Alergicy mogą zamówić biżuterię antyalergiczną, pozbawioną niklu.