Firma Jubiler Głódkowski powstała w 1991 roku. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie obrączek, brylantów, pereł, bursztynu i metali szlachetnych. Oferujemy doskonałej jakości biżuterię importowaną oraz rodzimej produkcji. Nasze kolekcje odzwierciedlają najnowsze trendy w świecie mody, obserwowane głównie na międzynarodowych targach jubilerskich.

Właścicielem i założycielem firmy jest Jacek Głódkowski – dyplomowany ekspert w dziedzinie diamentów, kamieni kolorowych i pereł oraz gemmolog. Członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich w Polsce. Posiada ponad 25 dyplomów i certyfikatów, w tym tak prestiżowych instytucji jak Wysoka Rada Diamentów w Antwerpii (Hoge Raad voor Diamant Antwerp) oraz Instytut Gemmologiczny w Idar-Oberstein (Niemcy).

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie bardzo wymagających klientów. W sklepie internetowym oraz salonach firmowych czeka na Państwa wykwalifikowany personel, który fachowo doradzi i pomoże w wyborze biżuterii. Naszą największą wartością są nasi Klienci, powracający po niepowtarzalną biżuterię.

Jesteśmy beneficjentem subwencji finansowej udzielonej przez PFR

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło